» Glavni lokalni regioni
  1. Ub = 1

» Glavni širom sveta

ZemljaNaši podaciProcena
USA1693521107
Italy743828498
India508107532
France3191049
UK3061372
Spain2862366
Canada271776
Germany2512482
Sweden245655
Argentina2261610
Australia2012482
Indonesia19753575
Singapore1792370
Philippines17851390
Brazil1593224

    Leo


» Rangiranje

Rang prema popularnosti u Srbija je #N/A (retko ime)
Širom sveta postoji 28719+ i više ljudi koji se zovu Leo


» Značenje imena

A Lion


» Slavni ljudi

Melissa Chessington Leo is an American actress.



» Popularna imena za prezime Leo

      Spiro(1)  

Leo

Nedavne pretrage » mucalica Radulovic Prodanovic Tufekcic Stamenkovski

Najčešće pretrage » Jovanovic Buculovic Kalaba Hefter Mandres

Nasumična imena » Glavanic Crvendakic Deljevic Bezdenjesnji Forjan Radojcevic












    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?