» Najpopularniejsze w lokalnych regionach
  1. Śląskie = 313
  2. Opolskie = 43
  3. Podkarpackie = 30
  4. Małopolskie = 28
  5. Podlaskie = 20
  6. Lubuskie = 18
  7. Zachodniopomorskie = 18
  8. Warmińsko-mazurskie = 16
  9. Dolnośląskie = 14
  10. Pomorskie = 11
  11. Mazowieckie = 8
  12. Wielkopolskie = 7
  13. Kujawsko-pomorskie = 5
  14. Łódzkie = 3
  15. Lubelskie = 1

» Najpopularniejsze na świecie

PaństwoNasza baza danychOszacowanie
Romania1044241881
USA54886840
Hungary10555644
Poland5352586
Canada4001145
Moldova3831550
Croatia3751320
Ukraine3613853
Germany3203165
France279918
Belarus2321118
UK2321040

    Lazar


» Ranking

#2225. miejsce w rankingu popularności we Polska
Na świecie znajduje się ponad 21260+ osób o nazwisku Lazar



» Znaczenie nazwiska

Nazwisko rodowe Lazar oznacza God Has Helped


» Popularne imiona w przypadku osób o nazwisku Lazar

      Jan Lazar (25)   Maria Lazar (16)   Jozef Lazar (14)   Krystyna Lazar (13)   Andrzej Lazar (12)   Anna Lazar (12)   Barbara Lazar (11)   Helena Lazar (11)   Henryk Lazar (10)   Jerzy Lazar (10)   Urszula Lazar (9)   Halina Lazar (9)   Malgorzata Lazar (9)   Stanislaw Lazar (9)   Krzysztof Lazar (8)   Antoni Lazar (8)   Jadwiga Lazar (8)   Janina Lazar (8)   Pawel Lazar (8)   Ewa Lazar (7)   Zofia Lazar (7)   Piotr Lazar (7)   Zdzislaw Lazar (6)   Elzbieta Lazar (6)   Boguslaw Lazar (5)   Gertruda Lazar (5)   Wanda Lazar (5)   Eugeniusz Lazar (5)   Marek Lazar (5)   Edward Lazar (5)   Michal Lazar (5)   Tadeusz Lazar (5)   Teresa Lazar (5)   Stanislawa Lazar (5)   Ryszard Lazar (5)   Renata Lazar (5)   Bozena Lazar (5)   Irena Lazar (5)   Agnieszka Lazar (4)   Dorota Lazar (4)   Zbigniew Lazar (4)   Leszek Lazar (4)   Danuta Lazar (4)   Marian Lazar (4)   Jolanta Lazar (4)   Krystian Lazar (4)   Wladyslaw Lazar (4)   Grazyna Lazar (4)   Franciszek Lazar (4)   Wojciech Lazar (4)   Adam Lazar (4)   Alojzy Lazar (4)   Stefan Lazar (4)   Alicja Lazar (3)   Miroslaw Lazar (3)   Roman Lazar (3)   Genowefa Lazar (3)   Boguslawa Lazar (3)   Mieczyslaw Lazar (3)   Emilia Lazar (3)   Alfred Lazar (3)   Aniela Lazar (2)   Apolinary Lazar (2)   Jaroslaw Lazar (2)   Miroslawa Lazar (2)   Alina Lazar (2)   Teodor Lazar (2)   Beata Lazar (2)   Sylwia Lazar (2)   Bronislaw Lazar (2)   Izabela Lazar (2)   Hildegarda Lazar (2)   Grzegorz Lazar (2)   Gerard Lazar (2)   Lucyna Lazar (2)   Erwin Lazar (2)   Kazimierz Lazar (2)   Olga Lazar (2)   Dariusz Lazar (2)   Cecylia Lazar (2)   Witold Lazar (2)   Marianna Lazar (2)   Czeslaw Lazar (2)   Konrad Lazar (2)   Marcin Lazar (2)   Maciej Lazar (2)   Artur Lazar (2)   Mariusz Lazar (2)   Leonarda Lazar (1)   Leopold Lazar (1)   Longina Lazar (1)   Tamara Lazar (1)   Ludwig Lazar (1)   Aneta Lazar (1)   Krysyna Lazar (1)   Sylwester Lazar (1)   Kamil Lazar (1)   Karol Lazar (1)   Klara Lazar (1)   Ludwik Lazar (1)   Katarzyna Lazar (1)   Kornelia Lazar (1)   Justyna Lazar (1)   Margot Lazar (1)   Stefania Lazar (1)   Jozefa Lazar (1)   Rudolf Lazar (1)   Szarlota Lazar (1)   Wieslawa Lazar (1)   Walter Lazar (1)   Waldemar Lazar (1)   Wladyslawa Lazar (1)   Wlodzimierz Lazar (1)   Przemyslaw Lazar (1)   Weronika Lazar (1)   Magdalena Lazar (1)   Monika Lazar (1)   Zygmunt Lazar (1)   Reinhold Lazar (1)   Paulina Lazar (1)   lucja Lazar (1)   Iwona Lazar (1)   Marta Lazar (1)   Julian Lazar (1)   Luiza Lazar (1)   Marzenna Lazar (1)   Adelajda Lazar (1)   Adolf Lazar (1)   Alojzja Lazar (1)   Aleksandra Lazar (1)   Aleksander Lazar (1)   Radoslaw Lazar (1)   Jacek Lazar (1)   Robert Lazar (1)   Norbert Lazar (1)   Jaroslawa Lazar (1)   Ruta Lazar (1)   Hilda Lazar (1)   Lidia Lazar (1)   Bogdan Lazar (1)   lukasz Lazar (1)   Arkadiusz Lazar (1)   Bernard Lazar (1)   Hanna Lazar (1)   Gustaw Lazar (1)   Gabriela Lazar (1)   Felicja Lazar (1)   Bogumil Lazar (1)   Honorata Lazar (1)   Izydor Lazar (1)   Ignacy Lazar (1)   Hubert Lazar (1)   Karolina Lazar (1)   Eryk Lazar (1)   Daniela Lazar (1)   Bronislawa Lazar (1)   Boleslaw Lazar (1)   Mariola Lazar (1)   Edgar Lazar (1)   Ernestyna Lazar (1)   Ernest Lazar (1)   Emil Lazar (1)   Joanna Lazar (1)  

Lazar












    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?



Ostatnie wyszukiwania » Semmerling Pedzelska Kucharyk Adamiecki Drozdzynska

Najczęstsze wyszukiwania » Nowak Kowalski Duda Sapiecha Czyzewska

Losowe nazwiska » Szlapczynski Tubilewicz Scigocki Jakolcewicz Zychoniuk Kujawiak