» Top i lokale regioner
  1. Hovedstaden = 3

» Top globalt

LandVores optegnelserEstimering
USA79959964
Argentina673047971
Spain277022916
France6792234
Italy4221616
Ecuador17212910
Mexico15618429
Brazil1432899
Peru1288160


» Rangering

Rangeringen i popularitet i Danmark er #N/A (sjældent navn)
På verdensplan er der 19484+ folk med navnet Soria


» Populære fornavne til efternavnet Soria

      Heini (2)   Rune (1)  


Soria












    
Name

Subject


Message

20+6-1 = ?



Seneste søgninger » Orehoj Makhmudova Seferou Kordiuk Scharboe

Top-søgninger » Kuhn Johs Norremark Klitaa Becher

Tilfældige navne » Rosenmeyer Lelakis Grunow Hack Balso Muckert